İptal ve İşlemleri

ABONE OL

Tüm Kullanıcılar, Surucukurslari.com  sistemini deneme olarak kullanırlar. Bu sayede sistemin ne olduğu, sunulan hizmetin hangi bileşenlerden oluştuğu ve sistemin işleyişi hakkında kullanıcının bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.

Doping hizmetini satın almaya karar vermiş olan kullanıcılar; deneme kullanımı yapmış, sunulan hizmeti ve bu hizmeti oluşturan bileşenlerin ne olduğunu anlamış ve bu ürünü (sistemi) beğenmiş demektir.

Surucukurslari.com üzerinden yapılan alış veriş tamamen kullanıcının bilinci dahilinde gerçekleşen bir eylemdir.

Ayrıca Surucukurslari.com, Kullanım Sözleşmesi maddelerinden herhangi birinde belirtilen kuralın/kuralların ihlal edildiğini görmesi durumunda kullanıcının satın aldığı hizmeti durdurabilir.

Surucukurslari.com durdurulan hizmeti vermeme hakkına sahiptir. Bu nedenle satın alınan ya da durdurulan doping paketlerin iptali veya iadesi söz konusu değildir.

 

Garanti Koşulları

Surucukurslari.com kullanıcısı olmaktan doğan, doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek, nedensel veya tesadüfî gelir ve menfaat kayıpları, işe zorunlu ara verilmesi, program veya diğer verilerin kaybedilmesi gibi durumlardan Surucukurslari.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Surucukurslari.com olduğu şekli ile kullanıcıya sunulmuş olup, yukarıda bahsedilen durumların meydana gelmeyeceğini veya içeriklerin tam, doğru ve kullanışlı olduğunu taahhüt etmez.

Yine Surucukurslari.com hiçbir şeye bağlı olmaksızın içeriğinin tamamını veya bir kısmını değiştirmeye, kaldırmaya veya yenisini eklemeye yetkilidir.

ABONE OL

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum yapılmadı.
Yorum yapabilmek için üye girişi yapınız. Üye girişi için tıklayınız

İlgilenebileceğiniz Diğer Konular

12.12.2023

Mesafeli Satış Sözleşmesi

06.11.2019

Hakkımızda

22.02.2024

Bilgi Toplumu Hizmetleri

31.01.2020

Gizlilik ve Çerez Politikası